top of page
Поиск
  • Фото автораКатерина Бєлкіна

Новий амбасадор Світлої Сторони Сили - Сергій про веганство та спорт

Ми поспілкувалися з Сергієм Харченко - професійним бійцем про його досвід веганства та спортивну кар'єру.

Ти вже займаєшся дуже довго, поділись як ти прийшов у спорт і як розвивалася твоя спортивна кар'єра? Під будинком відкрили зал з тайського боксу і я просто вирішив піти спробувати. Мені було десь 9 років. Через місяць вже були перші змагання. І все так і закрутилось. Потім зав'язав зі спортом десь на два роки. Потім (далі/подорожуючи) познайомився з власником залу ММА в Шанхаї, він запропонував повернутися в ринг і бути моїм менеджером. Так я пішов в професійний спорт.


Чи зустрічав ти ще спортсменів на рослинному харчуванні, якщо так, то кого?

Тільки Стаса і Катю зустрічав))

Розкажи про свої останні змагання/бій?

Останній бій пройшов на Пітбуль файт, я виграв. Це був перший бій за перерву у 2 роки може трохи більше. Плюс перший раз для мене бій проходив в такому форматі. Правила були з тайського боксу (тільки чомусь без використання ліктів) і бої проходили на бинтах. Бій зупинили в другому раунді, після третього нокдауну.

Як ти перейшов на рослинне харчування?

На рослинне харчування перейшов завдяки дружині. Раніше я не особливо цікавився в питаннях харчування що і як працює. Дружина подбала про планування раціону і сказала що так буде краще. Ну і, звичайно. десь через місяць сам відчув зміну в кращу сторону.


Розкажи як себе почуваєш на рослинному харчуванні, як ефекти відзначаєш для себе?

Самопочуття, в цілому, поліпшилося. Виділити можна те, що пропала сонливість, покращився зір - і це самий не очікуваний ефект. Ще насправді багато чого по дрібницях покращилось. Але, найголовніше, як на мене, це змінилася свідомість і ставлення до світу.


Ким і де ти працюєш?

Зараз працюю персональним тренером з кікбоксингу. Де сам тренуєшся/плануєш тренуватися?

Нажаль багато часу на тренування немає, тому мої тренування проходять в той момент коли я треную когось. З переходом на рослинне харчування моя лінь не пройшла).

Вживаєш спортивні добавки? Якщо так, то які?

Раніше багато цікавився, читав і брав/купував/вживав різні спортивні добавки, але прийшов до висновку що це просто комерційна сторона спорту і їх переоцінюють. Максимум що я п'ю іноді це BCAA Xtend, але то тому що він є у дружини та він смачний).

Чи стежиш за БЖУ?

За БЖУ не стежу. Я вважаю, що потрібно навчитися розуміти бажання організму. І їсти стільки скільки хочеться. Головне відрізняти реальне бажання від обжерливості. Навіть якщо на етапі скидання ваги мені захочеться шоколаду я трохи з'їм і заспокоюся. Які у тебе спортивні плани на найближчі роки?

10.07.2021 знову буду брати участь на Піт буль файт, а далі подивимося.


40 просмотров
bottom of page