top of page
Поиск
  • Фото автораКатерина Бєлкіна

Спорт сформував мене як особистість - інтерв'ю греплера Павла

Ми поспілкувалися з Павлом, багаторазовим Чемпіоном України та бронзовим призером Чемпіонату Світу з греплінгу, що вже багато років притримується рослинного харчування про його спортивну історію.

Розкажи будь ласка що таке греплінг? Грепплінг - це, можна сказати, суміш всіх борцівських дисциплін, в якому дозволено більшість задушливих і больових прийомів, особисто я навіть порівняв би його з не менш відомим BJJ, з різницею що боротьба в грепплінгу проходить без кімоно (no gi).

Як ти прийшов до занять саме грепілінгом? Чи пробував себе в інших видах спорту?

Прийшов я в грепплінгу досить банальним чином, на перше тренування мене привів старший брат, і я зрозумів, що це саме те що мені потрібно, крім грепплінгу пробував ходити на бокс, тайський бокс.

Ти сказав що спорт сформував тебе як особистість, міг би ти докладніше розповісти що ти маєш на увазі?

Моя думка що будь-який спорт який вимагає від тебе багато сил і часу загартовує твій характер і допомагає сформуватися тобі як особистості.

Яка твої історія переходу на рослинне харчування?

В моєму оточенні завжди було і є багато людей які дотримуються веганского/ вегетаріанського раціону. Я став цікавитися цією темою, читати статті про це і прийшов до висновку, що вживати в їжу убитих тварин - неприйнятно.


Чи знаєш ти ще спортсменів веганов_ок, чи багато таких людей в твоєму оточенні?

Так, в моєму оточенні є спортсмени вегани які є виступаючими спорстменов або тренерами.

Який прийом вважаєш своїм коронним?

Своєю коронкою я вважаю больовий на ногу - скручування стопи. Всі хто мене знають в боротьбі або ж перетиналися на змаганнях не дадуть збрехати😅

Як часто ти тренуєшся і якої інтенсивності твої тренування?

Зараз я повертаюся в змагальну форму і намагаюся тренуватися 4-5 разів на тиждень, поєдную заняття з грепплінгу і вільну боротьбу.

Які спортивні цілі ставиш собі?

На даному етапі у мене стоїть мета виграти Чемпіонат України втретє і після закінчення карантину спробувати себе на європейських змаганнях. Скажи, особисто ти, рекомендував би початківцям спортсменам переходити на веганство? Чому?

Для початку, я б рекомендував перейти на вегетаріанство хоча б на пів року після чого пробувати перейти на веганство. А рекомендую я це тому, що на особистому прикладі переконався що після того як я відмовився від м'ясних продуктів я став легше переносити навантаження протягом тренувань і процес відновлення між змаганнями став набагато швидше і якісніше, так само варто зауважити що став значно рідше хворіти.

21 просмотр
bottom of page