top of page
Поиск
  • Фото автораКатерина Бєлкіна

Важливість регулярної зарядки

Обновлено: 12 авг. 2020 г.Фізична активність необхідна для здоров’я та хорошого самопочуття. Тому не втрачайте будь-якої нагоди зробити декілька вправ, а особливо - здорово почати день.

Ранкова зарядка додає сил, сприяє зміцненню імунітету, допомагає організму швидше прокинутися та отримати заряд бадьорості на цілий день.


Зарядку потрібно виконувати щодня і в добре провітреному приміщенні. В ідеалі - на свіжому повітрі.

Перед початком приготуйте склянку води з лимоном і пийте коли вам зручно - під час вправ або після завершення зарядки.

Виконуйте прості вправи у спокійному темпі та стежте за правильним диханням. Схема його така: дихаємо через ніс, основне зусилля завжди виконуємо на видиху, а розслаблення на вдиху.

І на завершення здорового ранку - приготуйте смачний та корисний сніданок.


Чому так важливо робити ранкову зарядку?


  • Бадьорість. Такий початок дня прискорить обмінні процеси в організмі, покращить настрій і самопочуття та позитивно вплине на зовнішній вигляд.

  • Продуктивність. 10-хвилинна гімнастика зранку здатна поліпшити кровообіг. Це впливає на працездатність, адже кров краще циркулює мозком, що в свою чергу поліпшує концентрацію уваги і прискорює розумові процеси.

  • Хороший настрій. Посилене надходження кисню та викид ендорфінів обов'язково викличе усмішку на лиці.

  • Фізична форма. Зарядка тримає тіло в тонусі, тренує м’язи, витрачає надлишок калорій.

  • Здоров'я. Виконуючи нескладні вправи вранці, ви зміцните свою серцево-судинну систему, підвищите імунітет, поліпшите координацію рухів, вбережете свій хребет.

  • Сила волі. Успішне вироблення позитивної звички надихне вас на наступні позитивні зміни, а чим далі тим міцнішою стає сила волі.

  • Стійкість. Зарядка допомагає впоратись зі стресом та покращити якість сну.

Зарядка не замінює повноцінні тренування, спрямовані на схуднення чи нарощування м’язової маси. Проте розминка - це прекрасний початок активного дня, що допоможе зберігати фізичне та духовне здоров’я. Регулярні вправи зранку вбережуть вас від поганого настрою, безсоння, депресії.

Якщо ви розробите свою персональну програму з улюблених вправ, і поставите за мету щодня відводити час на зарядку - вона стане вашою корисною звичкою. А ми пропонуємо вам завантажити наш чек лист на 28 днів, щоб відмічати регулярність тренувань, яка знаходиться на сторінці "Матеріали". Матеріали підготовлені Ніною Новосельською

886 просмотров
bottom of page